לקחת את הפרויקט שלכם קדימה

הבנת הצרכים שלכם, מיהו קהל היעד שלכם ומה אנחנו צריכים לעשות כדי להגיע לתוצאה המיטיבית שמתאימה עבורכם.

אודות

יאק סטודיו לצילום מתמחה בצילום תדמית וידיאו וסטילס. שמי יקיר אסידו, את הסטודיו הקמתי לאחר שעזבתי את תחום ההיי-טק לטובת ההחלטה לעסוק במה שאני הכי אוהב – צילום. אנחנו נשמח לספק עבורכם שירותי צילום והפקה מקצועיים של סרטוני תדמית, צילומי תדמית בחברה ובסטודיו, צילומי כנסים ואירועים. אפשר להגיע עד אליכם עם כל הציוד – או שאתם מוזמנים לסטודיו וגם לקפה על הדרך 🙂

אם כבר הגעתם עד לכאן, אז אספר על עצמי קצת יותר. נשוי באושר לנופר ואבא לאליה המתוק. מתגורר בשדרות ומאז שאני זוכר את עצמי אני אוהב לצלם. בסוף 2019 בזמן לימודי התואר השני ועבודה בהייטק החלטתי להפוך לצלם מקצועי ולהקים את סטודיו יאק. לא החלטה פשוטה כלל שהייתה כרוכה בוויתורים ובסבלנות רבה, אבל אני יכול לומר בלב שלם שאני לא מתחרט לרגע. כיום אני מצלם, מביים, עורך ומלווה ארגונים, חברות ועסקים ואני נהנה מכל רגע!

את התמונה שאתם רואים כאן צילמתי בגיל 12 עם המצלמה Fuji Finepix s5600 למי שזוכר. מצלמת 5 מגה-פיקסל עם זום דיגיטלי בעיקר, כך שאיכות התמונה לא הייתה להיט בלשון המעטה. אבל היופי בצילום הוא הרגע, ואת הסצנה הזו קלטתי במקרה מחלון השירותים על הגג של השכנים בכלל! רצתי לקחת את המצלמה ולחצתי, שנייה לאחר מכן העורב עף לו לשלום.
אז קודם כל מוזמנים להצטרף למסע דרך העדשה שבו אשתף את עבודותיי וכמובן לפנות אליי אם אתם צריכים את שירותיי. אני כאן בשבילכם.

הפכו את החלום למציאות! הזמינו עכשיו הפקת תדמית מקצועית.
יאק סטודיו – תמונות וסרטונים שמדברים.